CALL VIP
+37125757298

Transporta pakalpojumus ar šoferi dažādu pasākumu rīkošanai:

Mūsu modernais autoparks ļauj mums sniegt jebkurus biznesa un privāto klientu auto nomas pakalpojumus. Mūsu zvanu centrs un klientu apkalpošanas dienests ir pieejams 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Mēs parūpēsimies, lai jūsu vēlmes tiktu izpildītas neatkarīgi no tā, kur jūs pasūtīsiet transportu.

KONFERENCE
KORPORATĪVIE PASĀKUMI
OFICIĀLIE APMEKLĒJUMI 
SPORTA PASĀKUMI
FILMU TRANSPORTĒŠANA
KĀZAS
SVĒTKU PASĀKUMI
KONCERTI

Mūsu misija

X10 Serviss misija ir nodrošināt nepārtrauktu un uzticamu premium klases automašīnu nomu korporatīvajiem un privātajiem klientiem. Mūsu modernais autoparks ļauj mums sniegt jebkurus biznesa un privāto klientu auto nomas pakalpojumus. Mūsu zvanu centrs un klientu apkalpošanas dienests ir pieejams 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Mēs parūpēsimies, lai jūsu vēlmes tiktu izpildītas neatkarīgi no tā, kur jūs pasūtīsiet transportu.

Mūsu auto noma

X10 Serviss darbojas premium transporta nozarē kopš 2000. gada. Mūsu klienti un partneri zin, ka esam uzticams un rūpīgs partneris.
Pieredze darbā ar klientiem, viņu vajadzībām un vēlmēm ļauj mums atrast individuālus risinājumus automašīnu nomai katram klientam.
Mēs turpinām attīstīties jaunās jomās un tirgos. Tagad mēs aptveram visu Latviju un kaimiņvalstis.
Lai kāds būtu jūsu pieprasījums, X10 Serviss komanda vienmēr atradīs visprecīzāko, ātrāko un efektīvāko risinājumu jūsu vajadzībām!

Informācijai (modeļi, cenas, nosacījumi utt.), kas atrodama šajā interneta lapā, ir informatīvs raksturs un tā var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lai uzzinātu pilnus nomas noteikumus, lūdzu, sazinieties ar mums.

#chauffeurservice #chauffer #bookadriver #rentadriver #limousine #limousineservice #carservice #vipservice #vip #luxuryservice #blackcars #transferriga #transferrigaairport #viptransfer #shuttleservice #capitalhandlingriga #viptransfer #shuttleservice #rixairport #fboriga #lidostariga #radisonblulatvia #hoteljustus #restaurantneiburgs #grandpalacehotelriga #balticbeachhotel #mercedesbenzlatvia